piątek, 3 sierpnia 2012

CSR Racing nielegalne nocne wyścigi

     Nie jestem fanem gier związanych z sportem lub takich związanych z autami.
Jestem za to zwolennikiem gier przy, których można się dobrze bawić przez długi czas i właśnie CSR Racing jest jedna z tych aplikacji nad którymi spędzam ostatnio bardzo dużo swojego czasu.
     A więc, CSR Racing możemy pobrać za darmo i mimo tego, że mamy możliwość dokupowania wielu rzeczy ułatwiających nam grę to będąc pod koniec gry nie odczułem jeszcze potrzeby dokupienia czegoś za prawdziwe pieniądze.
Po każdym wyścigu lub zakupie w garażu dostajemy doświadczenie i zdobywamy kolejne poziomy oraz monety. Możemy je wydać na jakieś ekstra ulepszenia bądź przyspieszyć import części do naszego autka.

Sterowanie w grze jest bardzo proste, ponieważ wystarczy nauczyć się ruszać z odpowiednim gazem oraz zmieniać biegi na obrotach, które dają nam największe przyśpieszenie.
Posiadamy zapas 10 jednostek benzyny, każdy wyścig kosztuje jedną jednostkę, a wyścig z liderem dwie.
Zapas naszej benzyny odnawia się jedna jednostka na siedem minut.
Jeśli nie możemy wygrać wyścigu oznacza to, że potrzebujemy dokupić części do tuningu naszego auta.
Pięć dzielnic, zapewnia nam po kilka rożnych rodzajów wyścigów na 1/4 lub 1/2 mili, takich jak:
wyścigi z lokalnym bossem, wyścigi regularne, wyścigi danej marki, wyścigi z ograniczeniami, wyścig o puchar i pojedynek.

Mamy do wyboru kilka marek aut takich jak: Audi, BMW, Nissan, Mini, Ford, Chevrolet, każdy producent daje nam do wyboru kilka modeli do zakupienia, odpowiednich dla danej dzielnicy.
Do każdego auta możemy zamontować takie ulepszenia jak: silnik, turbo, wydech, nitro, karoseria,opony i skrzynia biegów, a każdy element posiada 5 poziomów ulepszenia.
To by było na tyle, mam nadzieję, że wszystko co ważniejsze napisałem i będzie to pomocne.

App Store: CSR Racing

Sprzęt: iPad                                                                                                                                            

Gatunek: Wyścigi

Cena: Free(darmowa)

Ocena: 6/10

Producent: NaturalMotion

Język: Angielski


Komentarz do oceny: Bardzo ładna grafika długi czas gry. Niestety jest kilka minusów takich jak; ograniczenia ilości wyścigów, brak ulepszeń estetycznych oraz dosyć wolne zbieranie pieniędzy na ulepszenia  przy droższych autach.

Ciekawostki: Często warto przegrać kilka razy w wyścigu, żeby zebrać trochę gotówki, ponieważ za przegrane wyścigi tez dostajemy pieniądze, a często jest to o wiele większa kwota niż w regularnych wyścigach. Dla niecierpliwych czekających na odnowienie się paliwa polecam zmienienie daty na swoim sprzęcie oczywiście do przodu, a zapas paliwa się odnowi.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz