wtorek, 17 kwietnia 2012

Tap, tap, tap jedną z żab w Tap The Frog

    Tym razem postaram się szybko przedstawić aplikacje, która przy każdym uruchomieniu automatycznie powoduje uśmiech na mojej twarzy. To prosta do zrozumienia i przyjemna gra to Tap The Frog.
    Już na pierwszy plan rzuca nam się rysunkowa grafika oraz bardzo przyjemny w słuchaniu podkład muzyczny i dźwiękowy.

Jak już pisałem gra jest prosta, ale nie w wszystkich momentach ponieważ składa się ona z kilkudziesięciu pomniejszych mini gier, i wiele z nich wymaga wzmożonej koncentracji bądź szybkich palców.
Przez długi czas nie znudzi nam się zabawa naszymi żabami mając do wyboru takie zadania jak: pompowanie żaby, jazda na bicyklu, skakanie z trampoliny czy wyczekiwanie na mrugniecie jednej z trzech żab.

Dla większej radości z grania mamy do dyspozycji system gwiazdek oraz odznak. Każde zadanie generuje od 1 do 5 gwiazdek zależy od naszego wyniku. Odznaki przyznawane są miedzy innymi, przy uzyskaniu nadzwyczajnych wyników w danym zadaniu lub przy zdobyciu przez nas określonej ilości gwiazdek.

Aktualnie aplikacja jest darmowa, w pełni zintegrowana z Game Center. Na stronie głównej znajdziemy też odnośniki do Facebook'a oraz Twitter'a.
Życzę miłej zabawy.


iTunes: Tap The Frog

Sprzęt: iPad

Gatunek: Zręcznościowa

Cena: Free (darmowa)

Ocena: 7/10

Producent: Playfo

Język: Angielski

Komentarz do oceny: Przyjemna gra, ale nie możemy jej za szybko przechodzić bo wtedy za szybko nam się może znudzić, a nie wszystkie odznaki są proste do zdobycia.

Ciekawostki: Wiele z gier jest osadzonych w zimowym klimacie, można nawet dać czapkę mikołaja swojej żabie. Nie zatwierdzam żeby któraś z żab zamieniła się w księcia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz